Firemní duch

Ano, jdeme do toho!

Pusťme se spolu do něčeho nového!

Pojďme do toho, pusťme se do nových výzev. Kdo se nesnaží, ničeho nedosáhne. Pojďme budovat silnou a schopnou společnost, která se dokáže prosadit a uspět.

Zakladatel společnosti Eiichi Kawamoto kladl velký důraz na specifické potřeby všech zákazníků a ve snaze tyto potřeby naplňovat spojil potřebné informace, znalosti a lidi, každému zaměstnanci umožnil ukázat, čeho je schopen dosáhnout, a zároveň se nebál jít cestou pokusu a omylu. Nikdy nepolevil v úsilí dodat zákazníkům přesně to, co chtějí, a spolu se svými zaměstnanci proto vytvořil nové technologie, nové výrobní postupy a nové hodnoty.

Heslem dne vždy bylo “Ano, jdeme do toho!” (Pusťme se spolu do něčeho nového!).

Jak se podnikání skupiny Fukoku postupně rozrůstalo, čím dál více jsme si uvědomovali, jak důležité je umět se postavit novým výzvám, nebát se podnikat odvážné kroky, být hrdý na nové technologie, které jsme vymysleli, a mít radost z toho, jak naše produkty přispívají k rozvoji celé společnosti. Tohoto ducha, který se dědí z generace na generaci zaměstnanců firmy Fukoku, budeme udržovat a ctít i v budoucnu.